Logo Atletiekvereniging Hera Heerhugowaard

Atletiekvereniging Hera

Uitslag Clubcross donderdag 18 oktober 2018

Minipupillen meisjes Minipupillen jongens
1. Yuna    Brouwer 3.02 1. Julian Keegel 3.21
2. Annemieke Iyimen 3.17 2. Bian Krap 3.29
3. Lotus   Oosten 3.20 3. Brycen Geertruida 3.31
4. Fem   v.d.Loo 3.53 4. Jasper Castricum 3.37
5. Eva   Wiering 3.54 5. Jamy Strijkel 3.42
  6. Dex  de Jongh 3.47
Meisjes Pupillen C 7. Ruben van Rijn 3.48
1. Ilse   Bouwman 2.58 8. Tygo Oostmeijer 3.51
2. Cassidy    Hilgerink 2.59 9. Tygo Wiecherink 4.01
3. Sanne   Castricum 3.24 10. Justin Zweekhorst 4.09
4. Filiz   Ozhazinedar 3.37  
5. Tessa   Zwaanenburg 3.41 Jongens Pupillen C.
6. Fenna   Verbrugge 3.43 1. Stan Happe 2.57
7. Lieke   Bot 4.08 2. Tygo van Rijn 3.03
8. Chillia   Verbij 4.40 3. Mees v.d.Loo 3.05
  4. Finn Feenstra 3.07
Meisjes Pupillen B. 5. Koen Peters 3.11
1. Eva   Boumans 2.47 6. Julian Keegel 3.16
2. Lana   Sanches 3.32 7. Dain Bos 3.18
3. Fleur   Deelstra 4.09 8. Roan v.Heijningen 3.47
4. Angelina   Farkas   9. Thomas v.Gils 4.01
Jongens Pupillen B. Meisjes Pupillen A1
1.  Zeb Tesselaar 2.39 1.  Rosalie ten Bruggenkate 2.45
2. Tye Jillings 2.44 2. Delilah Hilgerink 2.59
3. Dmitri Sabados 2.54 3. Kim Duin 3.02
4. Roan Snel 2.55 4. Nikki Bot 3.04
5. Stein Ruarus 3.10 5. Tess  Munts 3.07
6. Bram Wiecherink 3.42 6. Bloem Berkhout 3.28
  7. Judy Sjoers 3.45
Meisjes Pupillen A2 8. Suraya  Buskens 4.15
1. Lotte  Happe 2.51        
   
Jongens Pupillen A1   Jongens Pupillen A2  
1. Jairo  Hopman 2.49 1. Tijmen v.d.Burg 2.39
2. Joris Petersen 2.54 2. Kian Sanches 2.46
3. Robin Fictoor 2.57 3. Kyan v.d.Wiele 2.55
4. Obi George 3.05 4. Cas Battem 2.56
5. Bjorn v.Heijningen 3.06  
6. Kris Onda 3.17 Jongens Junioren D 2 ronden   
7. Jens de Heer 3.38 1. Lennart Boogaard 5.25
  2. Thijs ten Bruggenkate 5.28
Meisjes Junioren D 2 ronden  3. Malik  de Roo 6.25
1. Meike  Rozemeijer 5.35  
2. Aisha  Buskens 8.59 Jongens Junioren C 2 ronden  
  1. Jeff Tesselaar 4.55
  2. Stef  Beerepoot 5.33
Senioren heren 6 ronden
1. Pepijn Smilda Jun.A 14.45
2. Ruud Beerepoot   14.57
3. Pip  Tesselaar   15.40
4. Jim Kruiver   16.11
5. Tom Ten Bruggenkate 16.15
6. Richard Leeman   16.31
7. Gerard Warnaar   17.10
8. Hans Pater   17.31
9. Jaap  Broers   18.00
10. Rene  v.d.Berg   18.06
11.  Erik Manshanden 18.17
12. Peter Dekker   18.37
13. Dean  Niesten Jun.A 19.08
14. Lars Philipsen Jun.B 19.09
15. Richard v.Berge   19.11
16. Nico Wagenaar   19.33
17. Arie Snoek   20.15
18. Abel Smilda   20.21
19. Kees Baltus   20.35
20. Mat Pronk   20.39
21. Theo  Wijnker   20.42
22. Edwin  v.Diepen   21.07
23. Cees Bakker   21.13
24. Herman Bos   22.34
25. Jan Springveld   24.20
26. Gerard Wassenaar   24.28
27. Hans Schippers   26.57
 
Senioren dames 6 ronden
1. Noor Kuilboer   17.26
2. Hanne Hofmans   17.57
3. Cuny  v.d.Kroon   19.10
4. Linda  Tesselaar   20.09
5. Laurine Broerse   20.58
6. Christa Nijhold   22.30
7. Anna  v.Aalst   24.55
8. Esther Weijdema   24.56

 

Hoofdsponsor FysioForum

Floris Comfort - Sponsor van A.V. HeraPsyt - Sponsor van A.V. HeraScholten - Sponsor van A.V. HeraNut - Sponsor van A.V. HeraTesselaar Freesia - Sponsor van A.V. HeraKN Bouw - Sponsor van A.V. HeraBouwbedrijf Ted Groot - Sponsor van A.V. HeraOosterbaan - Sponsor van A.V. HeraTamminga Sports - Sponsor van A.V. HeraZicht Adviseurs - Sponsor van A.V. HeraVan Lierop Adviesgroepo - Sponsor van A.V. HeraTen Bruggencate - Sponsor van A.V. Hera