Logo Atletiekvereniging Hera Heerhugowaard

Atletiekvereniging Hera

Uitslag clubkampioenschappen 28 september 2014

Jongens Jun C
      sprint   ver    kogel   speer   600mtr   Totaal
1 80 Dean Niesten 14,99 2 4,18 1 5,75 3 18,83 2 2.36,41 1 9
2 83 Joran Timmerman 14,68 1 4,03 2 6,34 2 14,44 3 2.52,28 2 10
3 81 Jesse de Jong 15,69 3 3,35 3 7,33 1 23,92 1 2.55,62 3 11
 
Meisjes Jun C
      sprint   ver    kogel   speer   600mtr   Totaal
1 40 Maud Feenstra 11,86 1 4,34 1 9,25 1 21,76 1 1.58,23 1 5
2 33 Anna Doodeman 14,87 2 3,57 2 7,73 2 14,84 2 2.05,19 2 10
 
Jongens Jun D
      sprint   ver    kogel   speer   600mtr   Totaal
1 46 Koen Hoedjes 11,12 1 3,66 2 10,24 1 26,37 1 1.54,65 1 6
2 60 Max Gruisinga 12,5 3 3,65 3 6,84 2 21,78 2 1.55,58 2 12
3 66 Gideon Möhringer 12,3 2 3,93 1 6,18 4 17,2 5 1.56,71 3 15
4 24 Jens Hierck 13,53 5 3,29 4 6,81 3 18,52 3 2.30,80 6 21
5 54 Koen Looman 13,51 4 2,91 5 5,75 5 18,82 3 2.21,11 5 22
6 73 Lars Philipsen 13,82 6 2,58 6 5,74 6 16,27 6 2.15,53 4 28
 
Meisjes Jun D
      sprint   ver    kogel   speer   600mtr   Totaal
1 79 Lysanne Zaal 9,33 1 3,63 2 8,29 3 12,01 5 1.57,70 2 13
2 53 Vere Tavenier 9,76 4 3,54 3 7,83 4 15,41 3 2.00,46 3 17
3 86 Rosa Kuin 9,69 3 3,46 4 10,68 1 17,8 1 2.20,85 8 17
4 41 Gwen Feenstra 9,85 5 3,70 1 6,89 5 11,82 6 1.53,42 1 18
5 7 Leonie Keppel 9,93 6 3,40 5 9,62 2 16,72 2 2.07,04 5 20
6 25 Amber van der Putten 9,34 2 3,14 8 6,86 6 11,51 7 2.05,43 4 27
7 21 Myrthe Koelemeij 10,29 7 3,37 6 6,71 7 14,27 4 2.11,64 6 30
8 75 Joyce Smit 10,54 8 3,24 7 6,32 8 11,03 8 2.30,92 9 40
9 10 Silke Jansen 11,04 10 2,80 9 4,47 10 8,23 10 2.14,03 7 46
10 62 Bente Lieuwes 10,89 9 2,74 10 5,19 9 11,03 8 2.44,25 10 46

 

Jongens Pupillen A
      sprint   ver    kogel   1000mtr   Totaal
1 48 Jeff Tesselaar 9 1 4,85 1 8,9 1 3.10,46 1 4
2 63 Milan Bouwer 9,58 2 3,76 3 7,76 3 3.18,00 2 10
3 49 Stan de Koning 9,81 3 3,45 4 7,77 2 4.00,68 5 14
4 31 Jared Broers 9,92 5 3,77 2 7,73 4 3.44,45 4 15
5 22 Ties Krul 9,84 4 3,44 5 5,54 7 3.31,64 3 19
6 93 Petros Tsiamparlis 10,53 7 3,4 6 6,33 5 4.19,29 6 24
7 34 Jurgen Grol 10,24 6 3,1 7 5,95 6 4.23,10 7 26
8 57 Jens Bliek 10,67 8 2,95 8 4,06 8 dnf 8 32
 
Meisjes Pupillen A
      sprint   ver    kogel   1000mtr   Totaal
1 72 Christel Philipsen 9,33 1 3,57 1 5,74 1 4.20,75 1 4
2 74 Cindy Smit 11,03 2 3,12 2 4,75 4 4.29,55 2 10
3 58 Isa Telman 11,06 3 3,04 3 5,24 2 4.35,01 3 11
4 76 QuintydeFluiter 11,43 4 2,63 4 4,83 3 5.31,94 4 15
 
Jongens Pupillen B
      sprint   ver    kogel   1000mtr   Totaal
1 47 Lennart Boogaard 7,26 1 3,53 1 27,28 1 3.32,16 1 4
2 87 Stijnde Jong 7,48 2 3 2 21,24 2 4.02,10 2 8
3 61 Thijs ten Bruggencate 7,96 3 2,87 3 16,13 3 4.18,00 3 12
 
Jongens Pupillen C
      sprint   ver    kogel   1000mtr   Totaal
1 65 Levi Möhringer 8,24 1 2,33 1 15,34 1 2.41,07 1 4
 
Meisjes Pupillen C 
      sprint   ver    kogel   600mtr    
1 32 Lana Broers 7,01 1 3,44 1 24,94 1 2.14,11 1 4
 
Jongens Pupillen C mini
      sprint score ver  score kogel score 600mtr score Totaal
1 56 Kian Sanches 7,78 1 2,94 1 17,69 1 dnf 3 6
2 20 Zeb Tesselaar 8,28 2 1,76 3 9,93 2 2.45,59 1 8
3 39 Thibeau Brand 9,19 3 2,05 2 8,19 3 3.04,13 2 10
 
Meisjes Pupillen C mini
      sprint   ver    kogel   600mtr   Totaal
1 43 Julia Schut 8,79 2 1,97 1 4,62 3 2,50,82 1 7
2 26 Julia van Ieperen 9,31 3 1,8 3 8,15 1 3,05,10 3 10
3 84 Rosalie ten Bruggcate 8,21 1 1,8 3 4,38 4 2,54,16 2 10
4 89 Jaedyn Rozenbeek 9,34 4 1,95 2 7,59 2 dnf 4 12

 

Overig
      sprint   ver   kogel Speer 1500m
1 95 Els Dekker 16.63 1 3,55 1 4,81 13,03  
2 85 Marcel Verhoeven 14.68 1 3,97 1 8,01 20,63  
3 96 Peter Koelemeij             5.28,03
  37 Joost Roovers             5.28,16
    Johan Koenis         6,71    
    Lilian Koelemeij           15,79  
    Mark Geluk           28,39  
    Jenny Geluk           25,60  
 
Polsstokhoog
    Judie Jonker 2,00 mtr  
    Marijke Langendijk 2,20 mtr  
    AnnaDoodeman 2,10 mtr  
    LindayBrands 2,10 mtr  
 
    Jesper Peterse 2,90 mtr  
    LarsHierck 3,60 mtr  
    NielsGeursen 4,40 mtr  
 
Zweedse estafette
1 93 Speedy
2.36,74
2.42,25
2.53,44
2.57,42
3.01,67
3.04,31
3.12,85
3.14,07
3.21,21
3.35,89
3.37,64
2 63 Masters uit de bocht
3 25 De vier staartjes 
4 83 Joran team
5 48 Team Baas
6 95 Sprinters team
7 29 De Meesters
8 21 fam Koelemeij
9 31 De Vierhardloopsters
10 20 Jeugd Team
11 85 Rovers klein

 

Hoofdsponsor FysioForum

Zicht Adviseurs - Sponsor van A.V. HeraZuurbier Voulon Accountants - Sponsor van A.V. HeraTen Bruggencate - Sponsor van A.V. HeraAll4Running - Sponsor van A.V. HeraTon Koppes - Sponsor van A.V. HeraTamminga Sports - Sponsor van A.V. HeraFoot Center - Sponsor van A.V. HeraScholten - Sponsor van A.V. HeraOosterbaan - Sponsor van A.V. HeraPauw Recreatie - Sponsor van A.V. HeraTesselaar Freesia - Sponsor van A.V. HeraVan Tol Versunie - Sponsor van A.V. Hera