Donderdag 26 oktober werd de jaarlijkse clubcross gehouden. 's Morgens waren Ab Wassenaar en Herman de Jong al vroeg op de baan om het parcours uit te zetten. De nieuwe sprintheuvel is een mooie hindernis en voor de oudere atleten een echte knieënkraker.
De deelname was goed en de opkomst bij de jeugd was ondanks de vakantie uitstekend.
Meisjes Pupillen Mini | ||
Naam | Tijd | |
1 | Cassidy Hilgerink | 3:30.96 |
2 | Annemieke Iyimen | 4:01.71 |
3 | Fienne Overtoom | 4:08.81 |
4 | Tessa Zwaanenburg | 4:35.93 |
5 | Indy van Kleef - Denneman | 4:57.61 |
6 | Noa Sanders | 6:19.93 |
7 | Fem van der Loo | 6:35.03 |
Jongens Pupillen Mini | ||
1 | Stan Happe | 3:27.22 |
2 | Lorenzo Anselma | 3:42.96 |
3 | Koen Petersen | 3:50.19 |
4 | Dain Bos | 3:54.40 |
5 | Milan Zuurbier | 3:55.06 |
6 | Tygo van Rijn | 4:02.62 |
7 | Tim de Jong | 4:05.40 |
8 | Finn Sanders | 4:13.63 |
9 | Mees van der Loo | 4:32.29 |
10 | Thomas van Gils | 4:37.24 |
Meisjes Pupillen C | ||
1 | Lana Sanches | 4:03.31 |
Jongens Pupillen C | ||
1 | Roan Snel | 3:10.68 |
2 | Tije Jillings | 3:17.39 |
3 | Mike de Jong | 3:22.36 |
4 | Vince van Straaten | 4:06.50 |
Meisjes Pupillen B | ||
1 | Rosalie ten Bruggencate | 3:05.03 |
2 | Delilah Hilgerink | 3:14.18 |
3 | Tess Munts | 3:16.12 |
4 | Kim Duin | 3:16.52 |
5 | Nikki Bot | 3:27.06 |
6 | Mandy Koopman | 3:27.72 |
Jongens Pupillen B | ||
1 | Ties Overtoom | 3:19.44 |
2 | Robin Fictoor | 3:23.71 |
3 | Thijs Overtoom | 3:34.00 |
4 | Jens de Heer | 3:59.93 |
Meisjes Pupillen A1 | ||
1 | Lotte Happe | 3:06.41 |
2 | Eveline Kappar | 3:59.28 |
3 | Kira Bremer | 4:15.18 |
Jongens Pupillen A1 | ||
1 | Thijmen van der Burg | 2:57.40 |
2 | Kian Sanches | 3:14.30 |
3 | Giel Lintjer | 3:20.73 |
4 | Cas Battem | 3:21.45 |
Meisjes Pupillen A2 | ||
1 | Meike Rozemeijer | 2:55.55 |
2 | Malin Schouten | 2:58.35 |
Jongens Pupillen A2 | ||
1 | Ruben Kok | 3:02.32 |
2 | Finn | 3:17.43 |
SPRINTCROSS 1 RONDE | 750 METER | |||
1 | Ronald Dekker | 2.43 | ||
2 | Denis Wit | 3.01 | ||
3 | Naut Lambert | 13jr. | 3.17 | |
4 | Janneke Petersen | 3.22 | ||
5 | Luuk Lintjer | 11jr. | 3.37 | |
6 | Ronald Petersen | 3.39 | ||
LANGE CROSS 6 RONDES | ||||
1 | Pepijn Smilda | 17jr. | 16.29 | |
2 | Bart Klaver | 17.49 | ||
3 | Tom ten Bruggenkate | 18.05 | ||
4 | Richard Leeman | 18.18 | ||
5 | Jim Kruiver | 19.19 | ||
6 | Jens Beerepoot | 17jr. | 19.30 | |
7 | Jaap Broers | 19.49 | ||
8 | Peter Dekker | 20.58 | ||
9 | Nico Wagenaar | 21.17 | ||
10 | Hanne Hofmans 1e dame | 21.22 | ||
11 | Guideon Kok | 21.43 | ||
12 | Gabrielle rovers | Rovers | 22.02 | |
13 | Susan van Rooijen | Rooyen | 23.06 | |
14 | Mat Pronk | 23.09 | ||
15 | Dirk de Mooij | 23.32 | ||
16 | Abel Smilda | 23.40 | ||
17 | Cees Bakker | 23.48 | ||
18 | Arie Snoek | 24.08 | ||
19 | Lilian Koelemeij | 24.38 | ||
20 | Herman Bos | 25.06 | ||
21 | Jaap Wit | 25.13 | ||
22 | Thea Pluister | 25.54 | ||
23 | Marianne Moij | de Mooij | 25.56 | |
24 | Anna van Aalst | 27.04 | ||
25 | Ted Wester | 28.05 | ||
27 | Ron Korving | 29.35 | ||
3 junioren dames liepen 4 rondes | ||||
1 | Noor Kuilboer | 17jr. | 13.18 | |
2 | Gwen Feenstra | 15jr. | 13.20 | |
3 | Vere Tavenier | 16jr. | 14.26 |