Overzicht training AV Hera

Training zomer AV Hera miv 1 april 2016

Tijden Groepen Trainers Plaats Bijzonderheid

Maandag

19.00 : 20.30 junioren ABCD Robbert/ Robin/ Joran/Emil/Erik baan  
19.00 : 20.30 polsstokhoog Lars Hierck baan  
19:00 : 20.30 Sprint Rudy Bouwer/Petra Schellekens baan  
19.15 : 20.00 alle categorien Paul Brouwer baan Rustige duurloop

Dinsdag

17.15 : 18.30 pupillen Gideon/Cindy/ Lisanne/Martijn baan  
19.00 : 20.30 mila Siem Boekel baan  
19.00 : 20.30 sprint/horden Johan Koenis & Robin Korving baan t/m 400m
19.00 : 20.30 werpen Hans Arnhard baan opmerking 1
19.00 : 20.30 weg/cross gr 2 Gabriëlle Rovers/ Dolf Klijn baan  
19.15 : 20.45 weg/cross gr 1 Cees Bakker Schoorl  

Woensdag

09.30 : 11.00 weg/cross/baan Dolf Klijn baan  
19.00 : 20.30 junioren ABCD Robbert/Erik/Robin/Valentina/Linda baan  
19.00 : 20.00 extra begeleid sporten Mischa Nieuwboer, Agatha van der Schaaf ,Marcel Telman, Robert de Vreng baan  
19.30 : 21.00 weg/cross/STR Sjaak Doodeman baan opmerking 3
19.00 : 20.30 Sportief Wandelen Dolf Klijn baan  
19.30 : 21.00 Klaar voor de Start Ellen de Graaf,Annemiek van de Bos  baan  

Donderdag

17.15 : 18.30 pupillen Tom/Cindy/Gideon/Janneke /Rosa/Jessie   baan  
19.00 : 20.30 weg/cross Cees Bakker baan  
19.00 : 20.30 sprint/horden Johan Koenis & Rudy Bouwer baan  t/m 400m
19.00 : 20.30 mila Siem Boekel baan  
19.00 : 20.30 werpen Hans Arnhard baan opmerking 1
20.15 : 21.45 trimgroep Paul Brouwer baan  

Vrijdag

19.00: 20.30 meerkamp Robbert Wolvers baan/krachthonk  

Zaterdag

09.30 : 11.00 weg/cross Cees Bakker baan  
09.30 : 11.00 weg/cross/STR Sjaak Doodeman baan  
10.00 : 12.00 polsstokhoog Lars Hierck baan  
11.00 : 12.30 werpen / kogelsl. Hans Arnhard baan opmerking 1
Zondag
09.00 : 11.00 weg/cross Cees Bakker Schoorl opmerking 2
08.45 : 11,00 mila  Siem Boekel Schoorl opmerking 2


Opmerkingen:

  1. Hans Arnhard geeft tweemaal in de week een krachttraining in het krachthonk, dit varieert op de maandag, woensdag en vrijdag. Hans communiceert zelf naar de betreffende atleten op welke dag de training plaatsvindt.
  2. De mila training op de zondag in Schoorl betreft een duintraining die voor elke atleet toegankelijk is in het bosrijke gebied van Schoorl. De verzamelplaats is op de parkeerplaats Duinrand in Schoorl, via de navigatie te bereiken op adres Smeerlaan 2H te Schoorl. (wel trainers informeren indien je mee wil doen)
  3. In de maanden juni, juli en augustus zullen circa 3 woensdagtrainingen in de polder plaatsvinden. Sjaak zal dit zelf naar de betreffende atleten communiceren.

Voor vragen omtrent de trainingen of trainers, neem dan contact op met de trainingscoordinatoren: trainingscoordinatie@avhera.nl (indien het een vraag betreft pupillen en junioren neem dan contact op met jeugdbestuur@avhera.nl)
Wedstrijdleden Minipupillen Pupillen C en Mini
dag tijd type trainer(s)
dinsdag 16:15 - 17:00 Training Martijn Eising, Lilian Koelemeij-Jansen, Carla Verveer
 
Wedstrijdleden Pupillen Pupillen
dag tijd type trainer(s)
donderdag 17:15 - 18:30 Training Lisanne Bouwmeester-Hoos, Tom ten Bruggencate, Cindy Kiekens, Lilian Koelemeij-Jansen, Carla Verveer, Sylvia Wit
 
Wedstrijdleden Masters Sprint/horden
dag tijd type trainer(s)
maandag 19:00 - 20:30 Training Rudy Bouwer, Johan Koenis, Robin Korving, Sarah Pertl, Emil Weidema
donderdag 19:00 - 20:30 Training Rudy Bouwer, Johan Koenis, Robin Korving, Sarah Pertl, Emil Weidema
wintertraining
dinsdag 19:00 - 20:30 Training Rudy Bouwer, Johan Koenis, Robin Korving, Sarah Pertl, Emil Weidema
 
Wedstrijdleden Senioren Mila
dag tijd type trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 Training Johan Koenis
woensdag 18:30 - 20:00 Training Johan Koenis
wintertraining
donderdag 19:00 - 20:30 Training Johan Koenis
 
Wedstrijdleden Junioren Junioren C
dag tijd type trainer(s)
wintertraining
dinsdag 19:00 - 20:30 Werptraining Hans Arnhard
dinsdag 19:00 - 20:30 Training Siem Boekel
dinsdag 19:00 - 20:30 Training Johan Koenis
dinsdag 19:00 - 20:45 Training Robin Korving
donderdag 19:00 - 20:30 Training Rudy Bouwer
donderdag 19:00 - 20:30 Training Siem Boekel
donderdag 19:00 - 20:30 Training Johan Koenis
donderdag 19:00 - 20:30 Werptraining Hans Arnhard
zaterdag 10:00 - 12:00 Training
zaterdag 11:00 - 13:30 Training Hans Arnhard
zondag 09:00 - 11:00 Training Siem Boekel
zondag 09:00 - 11:00 Training Robin Korving
 
Wedstrijdleden Junioren Meerkamp
dag tijd type trainer(s)
wintertraining
vrijdag 19:00 - 20:30 Training Robbert Wolvers
 
Wedstrijdleden Junioren Junioren A en B
dag tijd type trainer(s)
wintertraining
maandag 19:00 - 20:30 Training Hans Arnhard, Siem Boekel, Rudy Bouwer, Lars Hierck, Linda Hurkmans, Joran Klaver, Johan Koenis, Robin Korving, Sarah Pertl, Erik Ruijs, Petra Schellekens, Emil Weidema, Robbert Wolvers
woensdag 19:00 - 20:30 Training Frank Kuin
 
Wedstrijdleden Junioren Polsstokhoog
dag tijd type trainer(s)
maandag 19:00 - 20:30 Training
wintertraining
zaterdag 10:00 - 12:00 Training
 
Wedstrijdleden Junioren Verspringen & hinkstapsprong
dag tijd type trainer(s)
maandag 19:00 - 20:30 Training Emil Weidema
 
Overig Senioren Weg en cross groep Sjaak
dag tijd type trainer(s)
wintertraining
woensdag 19:30 - 21:00 Training Sjaak Doodeman
 
Overig Senioren Weg en cross groep Cees
dag tijd type trainer(s)
wintertraining
dinsdag 19:00 - 20:30 Training Frank Kuin
donderdag 19:00 - 20:30 Training Frank Kuin
zaterdag 09:30 - 11:00 Training Frank Kuin
 
Overig Senioren Weg en cross groep Duintraining
dag tijd type trainer(s)
zomertraining
dinsdag 19:15 - 20:30 Training
 

AV Hera

Sportpark "de Vork"
De Vork 1
1704 BX Heerhugowaard
info@avhera.nl

Colofon

Webdesign Studio Hekwerk
Powered by Club-assistent

@2016-2017 AV Hera
Terug naar boven