Logo Atletiekvereniging Hera Heerhugowaard

Atletiekvereniging Hera

Contact met AV Hera

AV Hera   Contactpersonen
Sportpark "de Vork" Voorzitter: Sebastiaan Huys voorzitter@avhera.nl
De Vork 2 Penningmeester: Hans Verveer penningmeester@avhera.nl
1704 BX  Heerhugowaard Secretaris Sanne Glas info@avhera.nl
  Vrijwilligerszaken: Kees Boeve vrijwilligerszaken@avhera.nl
  Wedstrijdzaken Astrid de Bruijn en Wobbe Feenstra wedstrijdzaken@avhera.nl
  Accommodatie: Ab Wassenaar accomodatie@avhera.nl
Postbus 345 Jeugdbestuur: Jan Meester bestuurslidjeugdzaken@avhera.nl
1700 AH  Heerhugowaard Trainerscoördinatie: Pip Tesselaar trainingscoordinatie@avhera.nl
  PR & Communicatie: Frank Kuin prencommunicatie@avhera.nl
Telefoonnummer (kantine) Technische commissie: Herman de Jong en Pip Tesselaar technischecommissie@avhera.nl
072 - 5743113 Ledenadministratie: Kees Baltus ledenadministratie@avhera.nl
info@avhera.nl G-Team AV Hera: Piet Nieuwboer g-team@avhera.nl
  Webmaster: Frank Kuin webmaster@avhera.nl
Opgericht 1 januari 1978 Secretaris Jeugdbestuur: Pauline ten Bruggencate jeugdbestuur@avhera.nl
Type baan 6-laans kunststof Jurycoördinatie:   juco@avhera.nl
Verenigingsnummer 04141 Coördinator junioren: Eric Ruijs junioren@avhera.nl
  Coördinator pupillen: Cindy Kiekens pupillen@avhera.nl
  Ondersteuningsteam Junioren: Linda Tesselaar en Karin Hoedjes otj@avhera.nl


Bij grensoverschrijdend gedrag, doping, matchfixing en dergelijke zaken kun je contact opnemen met NOC NSF vertrouwenspunt sport 0900-2025590 (0,10 per minuut) Of bezoek de website: www.nocnsf.nl/vertrouwenspuntsport

 

Hoofdsponsor FysioForum

KN Bouw - Sponsor van A.V. HeraAnn Taveirne - Sponsor van A.V. HeraStudio Hekwerk - Sponsor van A.V. HeraVan Lierop Adviesgroepo - Sponsor van A.V. HeraZicht Adviseurs - Sponsor van A.V. HeraScholten - Sponsor van A.V. HeraTon Koppes - Sponsor van A.V. HeraRunnersWorld - Sponsor van A.V. HeraBouwbedrijf Ted Groot - Sponsor van A.V. HeraFloris Comfort - Sponsor van A.V. HeraNut - Sponsor van A.V. HeraTesselaar Freesia - Sponsor van A.V. Hera