Opstelling competitie 30 april Suomi Santpoort

Opstelling Dames- en Heren  competitie op 30 april 2017

Waar:  Suomi   
Locatie: Sportpark Groenveen Santpoort Noord
Vertrek: 10.00 uur vanaf De Vork, afspreken met Herman de Jong
  of op eigen gelegenheid
Start wedstrijd: 12.00 uur  
Einde Wedstrijd: ca. 17.30 uur   
   
Chronoloog en opstellingen: Dames en Heren  
Nummer                                                    Tijd   Atlete  
Loopnummers  
100 meter horden  dames                                   12.00 uur Anna Doodeman en ???
110 meter horden heren 12.30 uur Ronald Dekker en David Mohringer
800 meter dames                                   13.00 uur Vere Tavenier en ???
800 meter  heren                                  13.15 uur Pepijn Smilda en Jim Kruiver
100 meter dames                                   13.30 uur Havida Bleijerveld en Amber van der Putten
100 meter  heren                                  13.50 uur Henk van Dijk en Lars Hierck
400 meter dames                                   14.10 uur Maud Feenstra en Leonie Keppel
400 meter  heren                                  14.25 uur Ronald Dekker en Bart Klaver
200 meter dames                                   14.50 uur Havida Bleijerveld en Marijke Langendijk
5.000 meter  heren                                  15.20 uur Pip Tesselaar en Jens Beerepoot
3.000 meter dames 16.20 uur Noor Kuilboer en Linda Tesselaar
Zweedse estafette dames 16.50 uur Maud Feenstra/ Marijke Langendijk/ 
    Anna Doodeman en Ambervan der Putten, reserves Leonie en Havida
Zweedse estafette heren  17.00 uur Ronald Dekker/Bart Klaver/Henk van Dijk en Joran Klaver, reserve Lars 
 
Technische nummers
Hinkstapspringen heren       14.00 uur   Gr.1 David Mohringer
  15.30 uur Gr.2 Joran Klaver
Verspringen dames 12.15 uur Gr.1 Maud Feenstra
                               13.15 uur   Gr.2 Marijke Langedijk
Hoogspringen heren 12.00 uur 13.30 uur groep 1  Lars Hierck
Hoogspringen dames 14.00 uur   Vere Tavenier
Kogelstoten  dames 12,15 uur Gr.1 Jessie de Goeij
  13.00 uur Gr.2 Jessica Schilder
Kogelstoten  heren 14.00 uur   Gr. 1 Sebastiaan Huijs
  15.15 uur Gr.2 Erik Ruijs
Discuswerpen dames 15.00 uur Gr.1 Jessica Schilder
  16.00 uur Gr.2 Leonie Keppel
Discuswerpen heren 12.00 uur Gr.1 Sebastiaan Huijs
  13.30 uur Gr.2 Erik Ruijs
 
Ploegleider: Herman de Jong Tel. 0616116902
Jurylid: Wobbe Feenstra / Robber Wolvers / Herman de Jong

AV Hera

Sportpark "de Vork"
De Vork 1
1704 BX Heerhugowaard
info@avhera.nl

Colofon

Webdesign Studio Hekwerk
Powered by Club-assistent

@2016-2017 AV Hera
Terug naar boven