Tijden |
Groepen |
Trainers |
Plaats |
Bijzonderheid |
Maandag | ||||
17.30: 19.00 | Polshoog | Robin Korving | baan | |
19.00 : 20.30 | junioren ABCD | Robbert/ Robin/ Erik/ Martijn | baan | |
19:00 : 20.30 | Sprint | Rudy Bouwer/ Mischa Nieuwboer | baan | |
19.15 : 20.00 | alle categorien | Paul Brouwer | baan | Rustige duurloop |
Dinsdag | ||||
18.00 : 19.00 | Ver of Hoog | Robin Korving | baan | |
17.15 : 18.30 | pupillen | Cindy,Hugo, Nevin | baan | Cas, Kyan,Fenne Aisha,Sofie,Sietse, Zeb |
18.30: 20.30 | mila | Siem Boekel | baan | |
19.00 : 20.30 | sprint/horden | Robin Korving | baan | |
19.00 : 20.30 | werpen | Hans Arnhard | baan | opmerking 1 |
19.00 : 20.30 | weg/cross gr 2 | Gabriëlle Rovers / Dolf Klijn | baan | |
19.15 : 20.45 | weg/cross gr 1 | Cees Bakker | Schoorl | per eind April |
Woensdag | ||||
19.00 : 20.30 | junioren ABCD | Robbert/Erik/Robin/Tom/Julia | baan | |
19.00 : 20.00 | extra begeleid sporten | Mischa Nieuwboer, Agatha van der Schaaf, Marcel Telman en Robert de Vreng | baan | Marcel Telman, Robbert de Vreng |
19.30 : 21.00 | weg/cross/STR | Henk van Dijk/ Ellen van Dijk | baan | |
19.00 : 20.30 | Sportief Wandelen | Dolf Klijn | baan | |
Donderdag | ||||
17.15 : 18.30 | pupillen | Hugo, Cindy, Cas, Debbie | baan | Kian, Kick, Senne |
19.00 : 20.30 | weg/cross | Cees Bakker | baan | |
19.00 : 20.30 | sprint/horden | Rudy Bouwer Mischa Nieuwboer | baan | t/m 400m |
18.30 : 20.30 | mila | Erik Ruijs | baan | |
19.00 : 20.30 | werpen | Hans Arnhard | baan | opmerking 1 |
20.15 : 21.45 | trimgroep | Paul Brouwer | baan | |
18,30 : 20,30 | Junioren A/B | Erik Ruijs | baan | |
Vrijdag | ||||
19.00: 20.30 | meerkamp | Robbert Wolvers | baan/krachthonk | in overleg |
Zaterdag | ||||
09.00 : 10.00 | werpen / kogelsl. Junioren | Cindy, Debbie | baan | |
09.30 : 11.00 | weg/cross | Dolf / Gabrielle | baan | |
10.30 : 11.45 | Pupillen | Cindy, Debbie | baan | Sebastiaan |
10.00 : 11.30 | werpen / kogelsl. | Hans Arnhard | baan | opmerking 1 |
10.00 : 11,00 | Junioren C/D | Erik Ruijs/ martijn Eising | baan | Af en toe Schoorl |
11.30 : 13.00 | Hoogspringen | Robin Korving | baan | |
13.00 : 14.30 | Ver/ Horden/Sprint | Robin Korving | baan | |
14.00 : 15.30 | extra begeleid sporten | Mischa, Agatha, Marcel | baan | |
Zondag | ||||
08.45 : 11,00 | mila | Siem Boekel | Schoorl | opmerking 2 |
09.00 : 11.00 | weg/cross | Cees Bakker | Schoorl | opmerking 2 |
Voor vragen omtrent de trainingen of trainers, neem dan contact op met de traingscoordinatoren: traingscoordinatie@avhera.nl (indien het een vraag betreft pupillen en junioren neem dan contact op met jeugdbestuur@avhera.nl )