Uitslag finale Heer en Meester circuit 2015

100 meter
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 85 Lionahr, Serencio junioren A jongens Phanos 11.17
2 102 vd Meier, Jesse junioren A jongens SV Noordkop 11.80
3 83 Akkerman, Roelf M70 DEM 14.32
4 145 Clement, Marcel M50 AV Hera 15.00
Serie 2: (0.9m/s) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 107 Onos, Vincent senioren mannen SAV 11.56
2 101 Hondema, Bastiaan senioren mannen AV Lycurgus 11.94
3 84 van Grieken, Kevin neo-senioren mannen SV Noordkop 12.11
4 97 Janssens, Richard M45 DEM 12.24
5 161 wit, Dennis M35 AV Hera 14.27
Serie 3: 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 81 Meyer, Gaeonn senioren mannen AV Lycurgus 10.98
2 99 Polman, Johan senioren mannen DEM 11.26
3 118 van Sunder, Jelle junioren A jongens AV Suomi 11.49
4 119 van den Dries, Thijs senioren mannen AV Lycurgus 11.71
Discus 1,000kg V 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 148 Schilder, Jessica junioren B meisjes AV Edam 43.46
2 133 Tuijp, Mariska junioren A meisjes AV Edam 34.32
3 125 Haas, Lisa neo-senioren vrouwen   34.00
4 41 Bosma, Ciska senioren vrouwen SV Noordkop 28.84
5 48 Zeilmaker, Ilona senioren vrouwen AV Suomi 27.78
6 53 Beertsen, Carla senioren vrouwen SAV 24.86
7 69 Post, Robin junioren B meisjes AV Wieringermeer 22.35
Discus 1,000kg
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 110 Martens, Frits M70 AV Hollandia 32.77
2 132 Ridder, Nico M75 SV Noordkop 23.33
Discus 1,500kg
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 130 Aerts, Kees M55 SV Noordkop 37.22
2 32 Hoedjes, Koen junioren B jongens AV Hera 34.67
3 654 Giskes, Dirk-Jan M60 AV NOVA 28.93
4 498 Stuijt, Piet M60 AV NOVA 24.88
Discus 1,750kg
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 75 Gilissen, Lars junioren A jongens AV Lycurgus 39.07
Discus 2,000kg 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 107 Onos, Vincent senioren mannen SAV 43.80
2 129 van der Geest, Coen senioren mannen AV Wieringermeer 31.94
3 106 Martens, Ed M45 AV Hollandia 30.61
4 297 Kroon, Anner senioren mannen AV Lycurgus 30.43
5 43 Geursen, Pascal M45 AV Suomi 29.61
6 79 Duistermaat, Stefan neo-senioren mannen Atletiekver. DOKEV 28.90
7 128 Muller, Jos M45 AV Wieringermeer 23.46
kogelstoten (3,000kg)
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 148 Schilder, Jessica junioren B meisjes AV Edam 15.23
kogelstoten (4,000kg) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 41 Bosma, Ciska senioren vrouwen SV Noordkop 9.75
2 133 Tuijp, Mariska junioren A meisjes AV Edam 9.59
3 48 Zeilmaker, Ilona senioren vrouwen AV Suomi 9.35
4 47 Dekker, Tiana senioren vrouwen SV Noordkop 8.69
5 53 Beertsen, Carla senioren vrouwen SAV 8.52
kogelstoten 6kg
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 75 Gilissen, Lars junioren A jongens AV Lycurgus 13.05
2 130 Aerts, Kees M55 SV Noordkop 12.40
kogelstoten 4kg
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 110 Martens, Frits M70 AV Hollandia 10.95
kogelstoten (5,000kg) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 131 Aerts, Onno junioren B jongens SV Noordkop 15.29
2 32 Hoedjes, Koen junioren B jongens AV Hera 12.10
kogelstoten (7,260kg)
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 129 van der Geest, Coen senioren mannen AV Wieringermeer 11.19
2 106 Martens, Ed M45 AV Hollandia 9.96
3 43 Geursen, Pascal M45 AV Suomi 9.81
4 79 Duistermaat, Stefan neo-senioren mannen Atletiekver. DOKEV 9.14
5 123 Meijer, Tijmen senioren mannen AV Zaanland 10.07
100 meter V 100 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 109 Rijken, Rebecca neo-senioren vrouwen AV Startbaan 12.55
2 103 Lundgren, Sandy neo-senioren vrouwen AV Hera 13.26
3 98 Hopman, Charlotte junioren A meisjes AV Lycurgus 13.88
4 104 Heemstra, Lotte junioren A meisjes AV Lycurgus 14.22
5 126 Buijtendorp, Lotte junioren A meisjes AV Zaanland 15.19
6 63 Poldervaart, Rosita V60 SV Noordkop 21.74
hoogspringen 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 56 Hurkmans, Linda junioren A meisjes AV NOVA 1.65
hoogspringen
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 394 Nuijens, Martijn senioren mannen SV Noordkop 1.95
2 88 Janssens, Harm junioren B jongens DEM 1.55
3 161 wit, Dennis M35 AV Hera 1.45
4 73 Möhringer, Gideon junioren B jongens AV Hera 1.35
verspringen 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 61 Ekelmans, Astrid junioren A meisjes AV Hollandia 5.61
2 111 Gravesteijn, Arianne senioren vrouwen AV Lycurgus 5.05
3 462 de Jager, Judith senioren vrouwen SAV 4.85
4 113 Haakman, Manon senioren vrouwen AV Lycurgus 4.77
5 121 van Dorth, Michelle junioren B meisjes AV Hylas 4.27
6 47 Dekker, Tiana senioren vrouwen SV Noordkop 4.21
7 105 Tavenier, Vere junioren B meisjes AV Hera 4.04
8 141 Kuin, Rosa junioren B meisjes AV Hera 3.95
9 494 Mosselman, Ella junioren B meisjes SAV 3.72
10 140 Feenstra, Gwen junioren B meisjes AV Hera 3.52
verspringen outdoor
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 112 Ticheloven, Thomas junioren B jongens   6.52
2 655 Teeling, Roel junioren A jongens De Spartaan 5.72
3 88 Janssens, Harm junioren B jongens DEM 5.06
4 100 Tesselaar, Jeff junioren B jongens AV Hera 5.01
5 73 Möhringer, Gideon junioren B jongens AV Hera 4.05
6 124 Lobles, Alwen junioren B jongens   3.95
7 117 Christiaan, Romello junioren B jongens AV Hera 3.46
  40 Hierck, Jens junioren B jongens AV Hera  
400 meter 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 97 Janssens, Richard M45 DEM 55.06
2 492 Rademakers, Marc junioren B jongens AV NOVA 56.35
3 57 van de Bruinhorst, Christiaan M35 AV Hylas 57.23
4 240 Wokke, Oscar M35 AV Hylas 1:01.49
5 225 Beeldman, Jesper senioren mannen AV Hylas 1:02.79
Serie 2: 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 120 Rotte, Michiel neo-senioren mannen AV Suomi 54.00
2 360 vd Bruinhorst, Chris  M35 AV Hylas 57.23
3 463 Hoenderdos, Daniel senioren mannen SAV 59.10
4 135 van Diepen, Luca junioren B jongens AV Hylas 1:02.59
5 466 Beers, Chris junioren B jongens AV NOVA 1:12.70
Serie 3: 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 143 Swinkels, Jeroen junioren A jongens AV Hylas 51.14
2 390 Steenbergen, Rick  M35 AV Hylas 1:03.27
3 77 Sterenborg, Rick M35 AV Hylas  
  654 Giskes, Dirk-Jan M60 AV NOVA  
  123 Meijer, Tijmen senioren mannen AV Zaanland  
Serie 4: 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 144 Verweij, Sem junioren B jongens AV Hylas 54.12
2 464 Pormes, Twan junioren B jongens Atletiekver. DOKEV 54.33
3 465 Mohamed, addispa neo-senioren mannen AV Hera 58.38
4 495 Bouwer, Milan junioren B jongens AV Hera 1:07.72
Serie 5: 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 146 Dekker, Ronald neo-senioren mannen AV Hera 52.19
2 147 Bruin, Remco senioren mannen AV Hylas 54.45
3 151 Smit, Jesse neo-senioren mannen AV NOVA 54.80
4 58 de Groot, Matthijs M35 AV NOVA 57.57
400 meter 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 136 van Kampen, Floortje junioren A meisjes AV Hylas 1:01.30
2 137 van Dongen, May junioren B meisjes SV Sportlust 1:04.22
3 138 van Kampen, Jetske junioren B meisjes AV Hylas 1:06.33
4 139 Feenstra, Maud junioren B meisjes AV Hera 1:07.62
5 54 Haverkort, Marije junioren A meisjes AV Lycurgus 1:09.73
6 223 Lensen, Lisa neo-senioren vrouwen AV Hylas 1:10.88
200 meter 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 109 Rijken, Rebecca senioren vrouwen AV Startbaan 25.57
2 137 van Dongen, May junioren B meisjes SV Sportlust 26.68
3 103 Lundgren, Sandy senioren vrouwen AV Hera 27.75
4 126 Buijtendorp, Lotte junioren A meisjes AV Zaanland 30.86
Serie 2: (0.1m/s) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 98 Hopman, Charlotte junioren A meisjes AV Lycurgus 28.83
2 104 Heemstra, Lotte junioren A meisjes AV Lycurgus 29.63
3 289 van Kampen, Diewertje junioren B meisjes AV Hylas 30.29
4 494 Mosselman, Ella junioren B meisjes SAV 32.32
5 82 le Blansch-Paauw, Monique V35 AV Hollandia 32.43
200 meter 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 102 vd Meier, Jesse junioren A jongens SV Noordkop 23.93
2 465 Mohamed, addispa neo-senioren mannen AV Hera 26.38
3 124 Lobles, Alwen M50 SV Noordkop 28.29
4 145 Clement, Marcel M50 AV Hera 31.07
  83 Akkerman, Roelf M70 DEM  
Serie 2: (0.1m/s) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 119 van den Dries, Thijs senioren mannen AV Lycurgus 23.72
2 112 Ticheloven, Thomas neo-senioren mannen AV Lycurgus 24.04
3 59 Westland, Bram senioren mannen AV Hylas 24.12
4 84 van Grieken, Kevin neo-senioren mannen SV Noordkop 24.60
5 658 Hopman, Paul M50 AV Trias 28.39
Serie 3: (0.4m/s) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 81 Meyer, Gaeonn senioren mannen AV Lycurgus 22.18
2 99 Polman, Johan senioren mannen DEM 22.29
3 85 Lionahr, Serencio junioren A jongens Phanos 22.99
4 118 van Sunder, Jelle junioren A jongens AV Suomi 23.01
5 70 van den Hoven, Filip neo-senioren mannen AV Lycurgus 23.08
6 101 Hondema, Bastiaan senioren mannen AV Lycurgus 24.34
mijl 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 496 Slagter, Joeri neo-senioren mannen AV Hera 4:28.06
2 657 Steenvoorden, Joey junioren A jongens SV Noordkop 4:57.46
3 499 Mooij, Jim M40 AV Hollandia 5:04.50
4 656 van Langen, Laura junioren B meisjes SAV 5:22.15
5 659 de Jong, Katinka V35 AV Hollandia 5:35.08
6 124 Lobles, Alwen M50 SV Noordkop 5:37.57
7 60 Steenvoorden, Marcel M50 SV Noordkop 5:59.20
8 49 van der Poel, Wim M65 AV Zaanland 7:14.88
5000 meter
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 661 Tesselaar, Tim neo-senioren mannen SV Noordkop 17:07.41
2 660 Kroezen, Krijn M45 AV Spirit 18:38.02
100 meter Jun B
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 144 Verweij, Sem junioren B jongens AV Hylas 11.79
2 127 Roosien, Mark junioren B jongens AV Hylas 12.18
3 116 Molleman, Daan junioren B jongens AV Suomi 12.88
    117 Christiaan Romello junioren B jongens AV Hera 13.32  
4 114 Ellsworth, Sten junioren B jongens AV Lycurgus 13.42
5 100 Tesselaar, Jeff junioren B jongens AV Hera 13.74
6 153 Hellingh, Anouk junioren B meisjes AV Castricum 14.40
200 meter outdoor Jun B 200
rank bib naam categorie vereniging prestatie
2 153 Hellingh, Anouk junioren B jongens AV Castricum 30.46
Serie 2: (0.4m/s) 
rank bib naam categorie vereniging prestatie
1 127 Roosien, Mark junioren B jongens AV Hylas 24.84
2 116 Molleman, Daan junioren B jongens AV Suomi 25.93
3 114 Ellsworth, Sten junioren B jongens AV Lycurgus 28.18
4 497 Hoogeboom, Bas junioren B jongens AV NOVA 31.60
    117 Christiaan Romello junioren B jongens AV Hera 28.92  

AV Hera

Sportpark "de Vork"
De Vork 1
1704 BX Heerhugowaard
info@avhera.nl

Colofon

Webdesign Studio Hekwerk
Powered by Club-assistent

@2016-2017 AV Hera
Terug naar boven