Contact met Atletiekvereniging Hera

A V Hera   Contactpersonen
Sportpark "de Vork" Voorzitter: Sebastiaan Huys voorzitter@avhera.nl
De Vork 1 Penningmeester: Hans Verveer penningmeester@avhera.nl
1704 BX  Heerhugowaard Vrijwilligerszaken: Kees Boeve vrijwilligerszaken@avhera.nl
  Wedstrijdzaken en Accommodatie: Ab Wassenaar wedstrijdzaken@avhera.nl
Postbus 345 Jeugdbestuur: Jan Meester bestuurslidjeugdzaken@avhera.nl
1700 AH  Heerhugowaard Trainerscoördinatie Pip Tesselaar trainingscoordinatie@avhera.nl
  PR & Communicatie: Frank Kuin prencommunicatie@avhera.nl
Telefoonnummer (kantine) Technische commissie: Herman de Jong technischecommissie@avhera.nl
072 - 5743113 Ledenadministratie: Kees Baltus ledenadministratie@avhera.nl
info@avhera.nl G-Team av Hera: Piet Nieuwboer g-team@avhera.nl
  Webmaster: Frank Kuin webmaster@avhera.nl
Opgericht 1 januari 1978 Secretaris Jeugdbestuur: Pauline ten Bruggencate jeugdbestuur@avhera.nl
Type baan 6-laans kunstof Jury Coördinatie: Evelyn Praat juco@avhera.nl
Verenigingsnummer 04141 Coördinator junioren Robbert Wolvers junioren@avhera.nl
    Coördinator pupillen Cindy Kiekens pupillen@avhera.nl

Bij grensoverschrijdend gedrag, doping, matchfixing en dergelijke zaken kun je contact opnemen met NOC NSF vertrouwenspunt sport 0900-2025590 (0,10 per minuut) Of bezoek de website: www.nocnsf.nl/vertrouwenspuntsport
Contact formulier
Vul onderstaand formulier in als u vragen heeft
 
*
*

AV Hera

Sportpark "de Vork"
De Vork 1
1704 BX Heerhugowaard
info@avhera.nl

Colofon

Webdesign Studio Hekwerk
Powered by Club-assistent

@2016-2017 AV Hera
Terug naar boven