Wedstrijden

11jun.2017

JUNIOREN B COMPETITIE

Locatie Atletiekbaan AV Hera
Adres De Vork 1, 1704 BX Heerhugowaard
Website bekijken

Loopnummers

11:30 uur 110 hrd Jongens 5 series
12:00 uur 100 hrd Meisjes 5 series
             
12:35 uur 1500 m Jongens 2 series
12:50 uur 1500 m Meisjes 2 series
             
13:20 uur 100 m Jongens 6 series
13:40 uur 100 m Meisjes 6 series
             
14:25 uur 400 m Jongens 5 series
14:45 uur 400 m Meisjes 5 series
             
15:35 uur 4 x100 m Jongens 4 series
15:50 uur 4 x100 m Meisjes 4 series

Technische nummers

Speer    
11:30 uur Jongens Gr.1
12:40 uur Jongens Gr.2
13:50 uur Meisjes Gr.1
15:05 uur Meisjes Gr.2
Hoog Bak 1    
12:00 uur Meisjes Gr.1
14:00 uur Meisjes Gr.2
Hoog Bak 2    
12:00 uur Jongens Gr1
14:00 uur Jongens Gr.2
Kogel Bak 1    
11:30 uur Jongens Gr.1
12:40 uur Jongens Gr.2
13:50 uur Meisjes Gr.1
15:05 uur Meisjes Gr.2
Discus    
11:30 uur Meisjes Gr.1
12:40 uur Meisjes Gr.2
13:50 uur Jongens Gr.1
15:05 uur Jongens Gr.2
Polsstokhoog    
12:00 uur Jongens
Ver Bak 1    
11:30 uur Jongens Gr.1
12:40 uur Jongens Gr.2
13:50 uur Meisjes Gr.1
15:05 uur Meisjes Gr.2
10:55 uur: Jury vergadering
11:10 uur: ploegleiders vergadering
 
Wegen van materiaal om 11.10 uur, 12.10 uur en 14.10uur in de materiaal ruimte

Inschrijven via: atletiek.nu
Ploegwijzigingen invoeren of wijzigen tot Vrijdag 9 juni 2017 tot 23:59 uur

Vanwege het aantal deelnemers zijn diverse technische onderdelen in twee groepen verdeeld.

Per groep mag per team één atleet deelnemen bij het technisch onderdeel.


Opstelling Herateam

Loopnummers
100 meter horden dames 12.00 uur   Femke Jonker
1.500 meter dames 12.50 uur   Bente Lieuwes / Elisa Ruijs
100 meter dames 13.40 uur   Amber van der Putten / Lysanne Zaal
400 meter dames 14.45 uur   Leonie Keppel / Dianne de Mooij
4 x 100 meter estafette dames 16.30 uur   Amber van der Putten / Joyce Smit
      Femke Jonker / Isa telman
  Reserve   Lysanne Zaal,
Technische nummers
Verspringen dames 13.50 uur Gr.1 Femke Jonker
  15.05 uur Gr.2 Lysanne Zaal
Hoogspringen dames 12.00 uur Gr.1 Joyce Smit
  14.00 uur Gr.2 Isa Telman
Kogelstoten dames 13.50 uur Gr.1 Leonie Keppel
  15.05 uur Gr.2 Anne Snoek
Discuswerpen dames 11.30 uur Gr.1 Leonie Keppel
  12.40 uur Gr.2 Anne Snoek
Speerwerpen dames 13.50 uur Gr.1 Anne Snoek
  15.05 uur Gr.2 Bente lieuwes
 
Ploegleider: Herman de Jong Tel. 0616116902 /0723374802

AV Hera

Sportpark "de Vork"
De Vork 1
1704 BX Heerhugowaard
info@avhera.nl

Colofon

Webdesign Studio Hekwerk
Powered by Club-assistent

@2016-2017 AV Hera
Terug naar boven