100 meter - Vrouwen            
Serie 1: (-0.6m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 364 Hooijman, Isabel AKU AKU 13.79 541 541
2 388 Weinchard, Naseya AV 1923 AV 1923 13.89 525 525
3 457 Tesselaar, Maaike AV NOVA AV Nova 14.13 488 488
4 386 Oywolde, Angelique AV 1923 AV 1923 14.57 422 0
5 450 Glas, Lynn AV NOVA AV Nova 16.25 205 0
Serie 2: (0.0m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 404 Zwaag, Marijke AV Haarlem AV Haarlem 14.68 406 0
2 468 Pema, Tjerime AV Trias AV Trias 14.73 399 399
3 391 Jesterhoudt, Erica AV Atos AV ATOS 14.97 366 366
4 439 Cijntje, Siojetlana AV Hera AV Hera 15.39 310 0
5 481 Dudink, Jolien SAV SAV 18.93 0 0
  490 Taal, Dorien SV Noordkop SV Noordkop DNS 0 0
Serie 3: (-2.4m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 399 Verbruggen, Evelien AV Haarlem AV Haarlem 13.40 606 606
2 447 Lundgren, Sandy AV Hera AV Hera 13.46 596 596
3 487 Nuijens, Leonie SV Noordkop SV Noordkop 14.51 431 431
4 477 de Geus, Elcke Phanos Phanos 14.62 415 415
5 480 Dudink, Anja SAV SAV 14.69 405 405
  405 van der Most, Melanie AV Trias AV Trias DNS 0 0
100 meter - Mannen            
Serie 1: (0.1m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 139 Groen, Rick AV NOVA AV Nova team 1 12.53 476 0
1 293 Pielage, Joen AV Haarlem AV Haarlem 12.53 476 0
3 260 Nijbacker, Freek AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 12.61 461 0
4 273 Zandee, Tim AKU AKU Man 12.72 441 441
5 149 Groot, Matthijs AV NOVA AV Nova Team 2 12.77 432 432
6 148 Groen, Mitchell AV NOVA AV Nova Team 2 12.84 419 0
Serie 2: (-0.4m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 226 Bastiaansen, David AV Trias AV Trias 11.98 585 585
2 274 Balasupramaniam, Peranavan Atletiekver. DOKEV DOKEV 12.00 581 581
3 131 Leemhuis, Lucas AV Lycurgus AV Lycurgus 12.35 511 0
4 120 Kunst, Julian AV Hylas AV Hylas 12.67 450 0
5 286 de Vries, Roderick AV Atos AV ATOS 12.88 412 412
6 282 Jordan, Jerinyo AV Atos AV ATOS 13.18 360 0
Serie 3: (-0.3m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 346 Afrifa, Elvis AV 1923 AV 1923 11.24 747 747
2 263 Vastenhoven, Twan AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 11.71 641 641
3 254 van Grieken, Kevin SV Noordkop SV Noordkop 11.95 591 591
4 144 Smit, Jesse AV NOVA AV Nova team 1 12.04 572 572
5 292 Eijgenraam, Gijs AV Haarlem AV Haarlem 12.07 566 566
6 119 Flanders, Hesdey AV Hylas AV Hylas 12.32 517 517
Serie 4: (0.0m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 232 Amatsaleh, Rivelinho Phanos Phanos 11.42 706 706
2 130 Lagrand, Robin AV Lycurgus AV Lycurgus 11.56 674 674
3 354 Tanoh, Sylvester AV 1923 AV 1923 11.65 654 0
4 340 Dekker, Ronald AV Hera AV Hera 11.81 620 620
5 233 Stieglis, Remy Phanos Phanos 12.09 562 0
  247 Bruul, David SV Noordkop SV Noordkop DIS 0 0
200 meter - Vrouwen            
Serie 1: (0.0m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 452 Leegwater, Ilse AV NOVA AV Nova 29.56 509 509
2 386 Oywolde, Angelique AV 1923 AV 1923 30.43 456 456
3 363 Driessen, Susan AKU AKU 31.28 407 407
4 361 Commandeur, Simone AKU AKU 31.55 392 0
  372 Comello, Rochan AV 1923 AV 1923 DNS 0 0
Serie 2: (0.4m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 404 Zwaag, Marijke AV Haarlem AV Haarlem 31.90 373 373
2 490 Taal, Dorien SV Noordkop SV Noordkop 31.98 369 0
3 439 Cijntje, Siojetlana AV Hera AV Hera 32.88 322 0
4 395 Roele, Olga AV Atos AV ATOS 34.32 252 252
  455 Prins, Sara AV NOVA AV Nova DNS 0 0
Serie 3: (0.6m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 447 Lundgren, Sandy AV Hera AV Hera 27.64 637 637
2 483 de Jager, Judith SAV SAV 27.87 621 621
3 459 Brink, Femke AV Trias AV Trias 28.96 547 547
4 488 Opmeer, Emy SV Noordkop SV Noordkop 29.88 489 489
5 475 Schouten, Evelien Phanos Phanos 30.34 461 461
200 meter - Mannen            
Serie 1: (-0.1m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 261 Postma, Rutger AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 23.75 668 668
2 274 Balasupramaniam, Peranavan Atletiekver. DOKEV DOKEV 24.83 571 571
3 293 Pielage, Joen AV Haarlem AV Haarlem 25.51 515 0
4 154 van der Velden, Mick AV NOVA AV Nova Team 2 25.69 500 500
5 278 Portegijs, Jan Arie Atletiekver. DOKEV DOKEV 27.15 390 0
  272 Verlan, Tim AKU AKU Man DNS 0 0
Serie 2: (-1.1m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 115 Verweij, Sem AV Hylas AV Hylas 23.87 656 656
2 254 van Grieken, Kevin SV Noordkop SV Noordkop 24.37 611 611
3 125 Dries, Thijs AV Lycurgus AV Lycurgus 24.45 604 0
4 147 Vader, Hugo AV NOVA AV Nova team 1 25.03 554 0
5 285 Vermeulen, Mark AV Atos AV ATOS 27.73 350 350
Serie 3: (-0.5m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 232 Amatsaleh, Rivelinho Phanos Phanos 23.64 678 678
2 294 de Groot, Dik AV Haarlem AV Haarlem 24.39 609 609
3 153 van Schagen, Deni AV NOVA AV Nova Team 2 25.69 500 0
4 273 Zandee, Tim AKU AKU Man 26.57 433 433
  281 Hoogstraten, Hidde AV Atos AV ATOS DNS 0 0
Serie 4: (0.1m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 298 van Dijk, Henk AV Hera AV Hera 24.10 635 635
2 155 Zwaga, Quinten AV Trias AV Trias 24.41 608 608
3 248 Dekker, Sjoerd SV Noordkop SV Noordkop 24.49 601 0
4 121 Roosien, Mark AV Hylas AV Hylas 25.58 509 0
5 260 Nijbacker, Freek AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 26.18 462 0
Serie 5: (0.0m/s)            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 359 van Tholl, Alain AV 1923 AV 1923 22.90 750 750
2 128 Hondema, Bastiaan AV Lycurgus AV Lycurgus 24.30 617 617
3 144 Smit, Jesse AV NOVA AV Nova team 1 24.70 582 582
  233 Stieglis, Remy Phanos Phanos DIS 0 0
  353 Record, Joshua AV 1923 AV 1923 DNS 0 0
400 meter - Vrouwen            
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 441 Doodeman, Anna AV Hera AV Hera 1:09.09 532 0
2 453 Meeussen, Liesbeth AV NOVA AV Nova 1:09.16 530 530
3 488 Opmeer, Emy SV Noordkop SV Noordkop 1:10.36 503 0
4 490 Taal, Dorien SV Noordkop SV Noordkop 1:14.49 415 0
5 481 Dudink, Jolien SAV SAV 1:48.12 0 0
  450 Glas, Lynn AV NOVA AV Nova DNS 0 0
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 371 Bakker, Mathilde AV 1923 AV 1923 1:01.91 720 0
2 491 Bakker, Nicole SAV SAV 1:08.75 540 0
3 363 Driessen, Susan AKU AKU 1:09.38 525 0
4 397 Elgersma, Bente AV Haarlem AV Haarlem 1:11.70 473 0
5 458 Bouwer, Carlijn AV Trias AV Trias 1:16.38 378 0
6 395 Roele, Olga AV Atos AV ATOS 1:17.94 348 0
400 meter - Mannen            
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 258 van Langen, Stefan AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 54.12 635 0
2 351 Glastra, Stein AV 1923 AV 1923 55.89 569 0
3 134 Winkelman, Levi AV Lycurgus AV Lycurgus 58.14 492 0
4 139 Groen, Rick AV NOVA AV Nova team 1 58.99 464 0
5 277 Portegijs, Bas Atletiekver. DOKEV DOKEV 59.26 455 455
  283 Nooitmeer, Twan AV Atos AV ATOS DNS 0 0
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 255 van der Mee, Jesse SV Noordkop SV Noordkop 53.80 647 647
2 270 Heemskerk, Thijs AKU AKU Man 55.78 573 573
3 296 van de Pieterman, Luuk AV Haarlem AV Haarlem 56.61 544 544
4 154 van der Velden, Mick AV NOVA AV Nova Team 2 57.24 522 0
  248 Dekker, Sjoerd SV Noordkop SV Noordkop DNS 0 0
  122 Sagarajah, Caspar AV Hylas AV Hylas DNS 0 0
Serie 3:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 241 Bouwman, Maarten Phanos Phanos 52.60 695 695
2 358 van Schooneveld, Johnny AV 1923 AV 1923 52.76 688 688
3 150 Hofmann, Tijs AV NOVA AV Nova Team 2 54.25 630 630
4 116 Bijl, Pieter AV Hylas AV Hylas 54.60 617 617
5 157 Appelman, Edward AV Trias AV Trias 55.76 574 0
  281 Hoogstraten, Hidde AV Atos AV ATOS DNS 0 0
Serie 4:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 259 Moinat, Ivar AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 49.49 828 828
2 155 Zwaga, Quinten AV Trias AV Trias 51.86 725 725
3 236 Cambell, Mattheus AV Feniks Phanos 52.71 690 0
3 133 Went, Peke AV Lycurgus AV Lycurgus 52.71 690 690
5 147 Vader, Hugo AV NOVA AV Nova team 1 53.41 662 662
6 298 van Dijk, Henk AV Hera AV Hera 53.71 651 651
800 meter - Vrouwen            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 387 Teeven, Cindy AV 1923 AV 1923 2:34.31 626 626
2 389 van Balen, Veerle AV 1923 AV 1923 2:50.24 476 0
3 482 de Hoogh, Mireija SAV SAV 2:51.42 466 466
4 365 Koldeweij, Laura AKU AKU 3:02.77 377 377
5 486 Douma, Hester SV Noordkop SV Noordkop 3:15.00 292 292
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 470 Ruiter, Celine AV Trias AV Trias 2:35.89 610 610
2 448 Rovers, Gabriella AV Hera AV Hera 2:38.47 584 584
3 444 Koelemeij-Jansen, Lilian AV Hera AV Hera 2:52.71 455 0
4 474 Geurds, Naomi Phanos Phanos 3:00.22 396 396
5 391 Jesterhoudt, Erica AV Atos AV ATOS 3:01.21 388 388
99 449 Boekel, Laura AV NOVA AV Nova DNS 0 0
1500 meter - Mannen          
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 267 van Zoolingen, Scott AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 4:28.63 599 0
2 230 Slobben, Tristan AV Trias AV Trias 4:30.71 585 585
3 150 Hofmann, Tijs AV NOVA AV Nova Team 2 4:31.44 580 580
4 171 ten Bruggencate, Dennis AV Trias AV Trias 4:33.51 566 0
5 140 Jorritsma, Martijn AV NOVA AV Nova team 1 4:33.58 566 0
6 278 Portegijs, Jan Arie Atletiekver. DOKEV DOKEV 4:37.99 537 537
7 291 Dequeker, Niels AV Haarlem AV Haarlem 5:03.80 388 388
8 124 Stede, Ryan AV Hylas AV Hylas 5:08.53 363 363
9 284 Sluijer, Martijn AV Atos AV ATOS 5:19.49 308 308
  352 Grolman, Wouter AV 1923 AV 1923 DNS 0 0
  118 Doedens, Floris AV Hylas AV Hylas DNS 0 0
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 345 Slagter, Joeri AV Hera AV Hera 4:09.04 742 742
2 250 Steenvoorden, Joey SV Noordkop SV Noordkop 4:10.13 734 734
3 132 Neeft, Jelle AV Lycurgus AV Lycurgus 4:12.82 713 713
4 350 Engels, Levi AV 1923 AV 1923 4:12.94 712 712
5 269 Heemskerk, Sjoerd AKU AKU Man 4:23.57 634 634
6 256 Bouchier, Remco AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 4:25.15 623 623
7 344 Salam, Abdi AV Hera AV Hera 4:31.27 581 0
8 244 Tesselaar, Tim SV Noordkop SV Noordkop 4:31.60 579 0
9 138 van der Kroon, Remco AV Lycurgus AV Lycurgus 4:31.64 579 0
10 145 Tesselaar, Erik AV NOVA AV Nova team 1 4:33.12 569 569
11 243 Noordraven, Ernst Phanos Phanos 4:53.13 446 446
3000 meter - Vrouwen          
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 442 Hak, Laura AV Hera AV Hera 11:18.11 589 589
2 456 Rol, Petra AV NOVA AV Nova 11:37.13 541 541
3 460 Groenland, Eileen AV Trias AV Trias 11:42.80 527 527
4 369 ten Brinke, Jolanda AKU AKU 11:49.16 512 512
5 389 van Balen, Veerle AV 1923 AV 1923 11:59.44 488 488
6 393 Leegwater, Joy AV Atos AV ATOS 12:00.33 486 486
7 472 Blomsma, Daniëlle Phanos Phanos 12:58.08 362 362
8 479 Beertsen, Tessa SAV SAV 13:10.38 339 339
9 486 Douma, Hester SV Noordkop SV Noordkop 16:22.47 42 42
  372 Comello, Rochan AV 1923 AV 1923 DNS 0 0
400 meter Horden - Vrouwen          
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 473 Brandenburg, Iris Phanos Phanos 1:12.45 630 630
2 441 Doodeman, Anna AV Hera AV Hera 1:24.07 415 415
3 479 Beertsen, Tessa SAV SAV 1:32.44 294 294
  467 Twisk, Nancy AV Trias AV Trias DNS 0 0
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 362 Doddema, Marije AKU AKU 1:05.11 806 806
2 387 Teeven, Cindy AV 1923 AV 1923 1:15.77 562 562
3 489 Sander, Elke SV Noordkop SV Noordkop 1:26.63 375 375
  454 Prins, Jolijn AV NOVA AV Nova DNS 0 0
400 meter Horden - Mannen          
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 272 Verlan, Tim AKU AKU Man 1:00.87 677 677
2 257 Brandehof, Timo AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 1:05.25 571 571
3 290 Bruijn, Rolf AV Haarlem AV Haarlem 1:09.32 484 484
  117 Boerman, Matthew AV Hylas AV Hylas DNS 0 0
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 246 Boon, Axel SV Noordkop SV Noordkop 1:02.32 640 640
2 239 Schagen, Krijn Phanos Phanos 1:04.29 593 593
3 176 Liefting, Sijmen AV Trias AV Trias 1:04.52 587 587
4 279 Vaars, Alex Atletiekver. DOKEV DOKEV 1:11.92 433 433
5 285 Vermeulen, Mark AV Atos AV ATOS 11:15.41 0 0
Serie 3:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 340 Dekker, Ronald AV Hera AV Hera 58.03 755 755
2 348 Bien, Rutger AV 1923 AV 1923 58.17 751 751
3 146 Tijm, Rene AV NOVA AV Nova team 1 59.25 721 721
4 135 van Doodewaerd, Bjorn AV Lycurgus AV Lycurgus 59.79 706 706
5 149 Groot, Matthijs AV NOVA AV Nova Team 2 1:04.32 592 592
4 x 100 meter - Vrouwen          
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1   4 leden (477;472;473;475) Phanos Phanos 54.76 556 556
2   4 leden (364;362;361;363) AKU AKU 55.34 532 532
3   4 leden (441;447;445;439) AV Hera AV Hera 56.29 495 495
4   4 leden (488;489;485;487) SV Noordkop SV Noordkop 57.73 441 441
5   4 leden (459;469;468;458) AV Trias AV Trias 58.19 424 424
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1   4 leden (452;451;457;454) AV Nova AV Nova 54.16 580 580
2   4 leden (480;482;483;491) SAV SAV 55.21 537 537
3   4 leden (399;397;398;404) AV Haarlem AV Haarlem 55.73 517 517
4   4 leden (387;388;386;373) AV 1923 AV 1923 57.08 465 465
    4 leden (392;396;393;391) AV ATOS AV ATOS DIS 0 0
4 x 100 meter - Mannen          
Serie 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1   4 leden (259;262;261;263) AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 44.26 789 789
2   4 leden (241;232;233;236) Phanos Phanos 45.42 721 721
3   4 leden (298;340;343;345) AV Hera AV Hera 47.41 611 611
4   4 leden (287;286;284;285) AV ATOS AV ATOS 50.55 457 457
Serie 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1   4 leden (348;355;356;359) AV 1923 AV 1923 45.25 730 730
2   4 leden (144;146;141;147) AV Nova team 1 AV Nova team 1 46.51 660 660
3   4 leden (293;292;294;296) AV Haarlem AV Haarlem 46.81 643 643
4   4 leden (278;277;274;279) DOKEV DOKEV 49.15 523 523
5   4 leden (273;272;269;270) AKU AKU Man 50.83 444 444
Serie 3:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1   4 leden (248;247;255;254) SV Noordkop SV Noordkop 45.13 737 737
2   4 leden (130;128;131;125) AV Lycurgus AV Lycurgus 45.37 724 724
3   4 leden (155;230;157;226) AV Trias AV Trias 48.18 572 572
4   4 leden (153;152;148;154) AV Nova Team 2 AV Nova Team 2 51.27 424 424
    4 leden (119;115;121;120) AV Hylas AV Hylas DIS 0 0
Hoogspringen - Vrouwen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 451 Hurkmans, Linda AV NOVA AV Nova 1.70 934 934
2 487 Nuijens, Leonie SV Noordkop SV Noordkop 1.50 726 726
3 445 Langendijk, Marijke AV Hera AV Hera 1.45 672 672
4 396 van der Stelt, Roos AV Atos AV ATOS 1.40 615 615
5 468 Pema, Tjerime AV Trias AV Trias 1.30 484 484
Groep 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 371 Bakker, Mathilde AV 1923 AV 1923 1.65 883 883
2 476 Walgers, Jeske Phanos Phanos 1.45 672 672
3 364 Hooijman, Isabel AKU AKU 1.30 484 484
3 397 Elgersma, Bente AV Haarlem AV Haarlem 1.30 484 484
  482 de Hoogh, Mireija SAV SAV   0 0
Hoogspringen - Mannen          
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 249 Nuijens, Martijn SV Noordkop SV Noordkop 1.95 813 813
2 150 Hofmann, Tijs AV NOVA AV Nova Team 2 1.80 680 680
3 294 de Groot, Dik AV Haarlem AV Haarlem 1.75 634 634
4 175 Peterse, Jesper AV Trias AV Trias 1.70 587 587
4 257 Brandehof, Timo AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 1.70 587 587
6 239 Schagen, Krijn Phanos Phanos 1.65 540 540
7 343 Klaver, Joran AV Hera AV Hera 1.60 492 492
8 268 Bekkering, Mathijs AKU AKU Man 1.50 394 394
  115 Verweij, Sem AV Hylas AV Hylas DNS 0 0
  283 Nooitmeer, Twan AV Atos AV ATOS DNS 0 0
Groep 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 359 van Tholl, Alain AV 1923 AV 1923 1.90 769 769
2 136 van Doodewaerd, Sven AV Lycurgus AV Lycurgus 1.80 680 680
3 142 Kroes, Martijn AV NOVA AV Nova team 1 1.75 634 634
4 275 Jansen, Herman Atletiekver. DOKEV DOKEV 1.65 540 540
Verspringen - Vrouwen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 371 Bakker, Mathilde AV 1923 AV 1923 4.97 670 670
2 399 Verbruggen, Evelien AV Haarlem AV Haarlem 4.94 662 662
3 483 de Jager, Judith SAV SAV 4.67 596 596
4 368 de Jong, Simone AKU AKU 4.46 543 543
5 370 Molenaar, Melissa AV Trias AV Trias 4.40 528 528
6 476 Walgers, Jeske Phanos Phanos 4.35 515 515
7 445 Langendijk, Marijke AV Hera AV Hera 4.29 499 499
8 454 Prins, Jolijn AV NOVA AV Nova 4.26 492 492
9 485 Dekker, Tiana SV Noordkop SV Noordkop 4.22 481 481
10 392 Laamri, Leila AV Atos AV ATOS 3.07 156 156
Verspringen - Mannen          
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 130 Lagrand, Robin AV Lycurgus AV Lycurgus 6.37 686 686
2 348 Bien, Rutger AV 1923 AV 1923 6.33 678 678
3 249 Nuijens, Martijn SV Noordkop SV Noordkop 6.09 625 625
4 146 Tijm, Rene AV NOVA AV Nova team 1 5.84 569 569
5 288 van Leeuwen, Vincent AV Atos AV ATOS 5.55 502 502
6 176 Liefting, Sijmen AV Trias AV Trias 5.51 493 493
7 262 Treep, Daniël AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 5.42 472 472
8 122 Sagarajah, Caspar AV Hylas AV Hylas 5.26 434 434
9 277 Portegijs, Bas Atletiekver. DOKEV DOKEV 5.24 429 429
10 343 Klaver, Joran AV Hera AV Hera 5.19 417 417
11 268 Bekkering, Mathijs AKU AKU Man 5.16 410 410
12 235 Carati, Roel Phanos Phanos 5.12 401 401
13 148 Groen, Mitchell AV NOVA AV Nova Team 2 4.85 334 334
14 292 Eijgenraam, Gijs AV Haarlem AV Haarlem 4.75 309 309
Polsstokspringen - Mannen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 353 Record, Joshua AV 1923 AV 1923 3.90 781 781
2 341 Hierck, Lars AV Hera AV Hera 3.80 754 754
3 129 Jansen, Bas AV Lycurgus AV Lycurgus 3.70 727 727
4 287 van Leeuwen, Ivo AV Atos AV ATOS 3.40 645 645
4 264 Verboom, Noah AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 3.40 645 645
6 175 Peterse, Jesper AV Trias AV Trias 3.10 558 558
7 295 van Vugt, Arno AV Haarlem AV Haarlem 3.00 528 528
8 275 Jansen, Herman Atletiekver. DOKEV DOKEV 2.70 436 436
8 253 van Betuw, Marvin SV Noordkop SV Noordkop 2.70 436 436
10 141 Kroes, Jasper AV NOVA AV Nova team 1 2.60 404 404
10 153 van Schagen, Deni AV NOVA AV Nova Team 2 2.60 404 404
  237 Masteling, Bas Phanos Phanos DNS 0 0
  118 Doedens, Floris AV Hylas AV Hylas DNS 0 0
Kogelstoten - Vrouwen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 443 Kiekens, Cindy AV Hera AV Hera 11.11 663 663
2 484 Bosma, Ciska SV Noordkop SV Noordkop 9.79 575 0
3 457 Tesselaar, Maaike AV NOVA AV Nova 9.13 529 0
4 478 Beertsen, Carla SAV SAV 8.46 480 0
5 368 de Jong, Simone AKU AKU 8.28 467 0
6 477 de Geus, Elcke Phanos Phanos 6.16 297 297
7 395 Roele, Olga AV Atos AV ATOS 5.68 255 255
  374 Fritzsche, Sally AV 1923 AV 1923 DNS 0 0
Groep 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 398 Komen, Iris AV Haarlem AV Haarlem 9.13 529 0
2 461 Knaap, Marjolein AV Trias AV Trias 8.96 517 0
3 373 Fritzsche, Jennifer AV 1923 AV 1923 8.58 489 0
4 367 Verlaan, Sanne AKU AKU 7.89 438 0
5 469 Koenz, Eline AV Trias AV Trias 7.22 385 0
6 481 Dudink, Jolien SAV SAV 6.14 295 0
7 450 Glas, Lynn AV NOVA AV Nova 5.95 279 0
Kogelstoten - Mannen          
Groep 2:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 247 Bruul, David SV Noordkop SV Noordkop 13.12 673 0
2 137 van Harselaar, Gijs AV Lycurgus AV Lycurgus 11.14 541 0
3 145 Tesselaar, Erik AV NOVA AV Nova team 1 11.13 541 541
4 156 Soethout, Oscar AV Haarlem AV Haarlem 10.82 519 519
5 177 Singer, Michiel AV Trias AV Trias 10.53 499 0
6 275 Jansen, Herman Atletiekver. DOKEV DOKEV 10.03 462 462
7 235 Carati, Roel Phanos Phanos 9.51 424 424
8 299 Weidema, Emil AV Hera AV Hera 9.34 411 0
9 265 van Diest, Shen AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 8.49 345 0
10 152 Tesselaar, Thijs AV NOVA AV Nova Team 2 6.12 142 0
99 104 van der Schaaf, Edwin AV Hylas AV Hylas DNS 0 0
Groep 3:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
Niet ingedeeld:            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
99 271 Jong, Marcel AKU AKU Man 10.43 491 491
99 288 van Leeuwen, Vincent AV Atos AV ATOS 9.07 391 391
99 151 Schaap, Marco AV NOVA AV Nova Team 2 10.24 478 478
99 290 Bruijn, Rolf AV Haarlem AV Haarlem 9.42 417 0
99 237 Masteling, Bas Phanos Phanos 9.30 408 0
99 266 van Ingen, Bryan AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 9.94 456 456
99 143 Ootjers, Jorg AV NOVA AV Nova team 1 10.55 500 0
99 252 Wassenburg, Jeffrey SV Noordkop SV Noordkop 13.89 721 721
99 357 van Oostrom, Jim AV 1923 AV 1923 12.64 642 642
99 231 Dekker, Ruud AV Trias AV Trias 10.98 530 530
99 342 Huijs, Sebastiaan AV Hera AV Hera 12.33 622 622
99 127 Gilissen, Lars AV Lycurgus AV Lycurgus 11.67 578 578
99 123 Salazar Duany, Jorge Luis AV Hylas AV Hylas 11.34 555 555
99 349 Danes, Theo AV 1923 AV 1923 12.08 605 0
Discuswerpen - Vrouwen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 443 Kiekens, Cindy AV Hera AV Hera 37.34 687 687
2 461 Knaap, Marjolein AV Trias AV Trias 31.02 565 565
3 484 Bosma, Ciska SV Noordkop SV Noordkop 30.81 561 561
4 385 Horst, Arlette AV 1923 AV 1923 29.05 525 525
5 478 Beertsen, Carla SAV SAV 27.21 486 486
6 361 Commandeur, Simone AKU AKU 18.67 284 284
7 475 Schouten, Evelien Phanos Phanos 17.86 263 263
8 455 Prins, Sara AV NOVA AV Nova 14.07 156 156
Niet ingedeeld:            
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
  392 Laamri, Leila AV Atos AV ATOS 9.85 19 19
Discuswerpen - Mannen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 252 Wassenburg, Jeffrey SV Noordkop SV Noordkop 42.10 727 727
2 126 Geertsma, Robin AV Lycurgus AV Lycurgus 39.95 685 685
3 349 Danes, Theo AV 1923 AV 1923 34.96 583 583
4 231 Dekker, Ruud AV Trias AV Trias 33.98 562 562
5 342 Huijs, Sebastiaan AV Hera AV Hera 33.23 546 546
6 123 Salazar Duany, Jorge Luis AV Hylas AV Hylas 32.42 528 528
7 271 Jong, Marcel AKU AKU Man 31.47 507 507
8 143 Ootjers, Jorg AV NOVA AV Nova team 1 30.15 478 478
9 290 Bruijn, Rolf AV Haarlem AV Haarlem 29.92 472 472
10 266 van Ingen, Bryan AV Haarlemmermeer AV Haarlemmermeer 28.37 437 437
11 288 van Leeuwen, Vincent AV Atos AV ATOS 25.54 368 368
12 151 Schaap, Marco AV NOVA AV Nova Team 2 24.38 339 339
13 237 Masteling, Bas Phanos Phanos 24.17 334 334
14 279 Vaars, Alex Atletiekver. DOKEV DOKEV 17.17 141 141
Hinkstapspringen - Vrouwen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 451 Hurkmans, Linda AV NOVA AV Nova 10.29 676 676
2 388 Weinchard, Naseya AV 1923 AV 1923 9.99 640 640
3 368 de Jong, Simone AKU AKU 9.49 580 580
4 459 Brink, Femke AV Trias AV Trias 9.09 531 531
5 480 Dudink, Anja SAV SAV 8.95 514 514
6 485 Dekker, Tiana SV Noordkop SV Noordkop 8.84 500 500
7 474 Geurds, Naomi Phanos Phanos 8.02 394 394
Speerwerpen - Vrouwen          
Groep 1:              
rank bib naam vereniging team prestatie punten teampunten
1 396 van der Stelt, Roos AV Atos AV ATOS 28.45 570 570
2 367 Verlaan, Sanne AKU AKU 23.16 467 467
3 489 Sander, Elke SV Noordkop SV Noordkop 23.12 467 467
4 469 Koenz, Eline AV Trias AV Trias 22.91 462 462
5 443 Kiekens, Cindy AV Hera AV Hera 22.60 456 456
6 373 Fritzsche, Jennifer AV 1923 AV 1923 21.32 429 429
7 471 Bloem, Maaike Phanos Phanos 20.82 418 418
8 478 Beertsen, Carla SAV SAV 19.25 384 384
9 453 Meeussen, Liesbeth AV NOVA AV Nova 14.84 278 278
99 398 Komen, Iris AV Haarlem AV Haarlem   0 0

AV Hera

Sportpark "de Vork"
De Vork 1
1704 BX Heerhugowaard
info@avhera.nl

Colofon

Webdesign Studio Hekwerk
Powered by Club-assistent

@2016-2017 AV Hera
Terug naar boven